GENEL KURUL ÜYELERİ

  KURUM  ADI SOYADI
1 KAAN PEKER  FATİH KAYMAKAMI 
2 M.ERGÜN TURAN  FATİH BELEDİYE BAŞKANI 
FATİH KAYMAKAMLIĞI KURUM VE KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
1     FATİH İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUCİP KINA
2     FATİH İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ RABİA BABAOĞLU
3     FATİH İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ MEHLİKA SOYLU
4     FATİH İLÇE HALK EĞİTİM MERKEZİ  MÜDÜRÜ YASİN ARAS
5     FATİH VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ MUSTAFA ŞAHİN
6     FATİH TAPU SİCİL MÜDÜRÜ HİLMİ KISAAĞIL
7     FATİH İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ OSMAN AY
8 FATİH İLÇE MİLLİ EİĞİTİM MÜDÜR YARD. SIDDIK BADILLI
MAHALLE MUHTARLARI TEMSİLCİLERİ
1 ABDURRAHMAN KORKMAZ  SÜMBÜL EFENDİ MAHALLE MUHTARI
2 ADEM AKDEMİR  KOCAMUSTAFAPAŞA MAHALLE MUHTARI 
3 ADEM ÖZBEKTAŞ BALAT MAHALLE MUHTARI
4 ALİ KÜPÜCÜ  YEDİKULE MAHALLE MUHTARI
5 AZİZ ÖZBEK MOLLA HÜSREV MAHALLE MUHTARI
6 FERİT AYHAN  ALİ KUŞÇU MAHALLE MUHTARI
7 FİKRET SARIAL İSKENDERPAŞA MAHALLE MUHTARI
8 GALİP AKÇAY AYVANSARAY MAHALLE MUHTARI
9 HİKMET GÜNDÜZ HIRKA-İ ŞERİF MAHALLE MUHTARI
10 HÜSEYİN ATİK CERRAHPAŞA MAHALLE MUHTARI
11 HÜSEYİN DEMİRCİ DERVİŞALİ MAHALLE MUHTARI
12 HÜSEYİN ÖZTÜRK YAVUZ SİNAN MAHALLE MUHTARI
13 HÜSEYİN USTAOĞLU AKSARAY MAHALLE MUHTARI
14 İBRAHİM HAKKI GÜREL ATİKALİ MAHALLE MUHTARI
15 KEMAL ŞERBETÇİ ZEYREK MAHALLE MUHTARI
16 MEHMET ÇOBAN  KÜÇÜK AYASOFYA MAHALLE MUHTARI
17 MEHMET ENDER ANLI AKŞEMSETTİN MAHALLE MUHTARI
18 MUHLİS OKKIRAN  MİMAR KEMALETTİN MAHALLE MUHTARI
19 MURAT HAKVERDİ ŞEHSUVARBEY MAHALLE MUHTARI
20 MUSTAFA CABAROĞLU  HASEKİ SULTAN MAHALLE MUHTARI
21 MEHMET POLAT MOLLA FENARİ MAHALLE MUHTARI
22 SELAHATTİN YILMAZTÜRK MEVLANAKAPI MAHALLE MUHTARI
23 TACETTİN ERKEK TOPKAPI MAHALLE MUHTARI
24 ZÜBEYİR YİĞİTALP NİŞANCA MAHALLE MUHTARI
SİYASİ PARTİ İLÇE TEMSİLCİLERİ
1 ORHAN NARİN  AK PARTİ İLÇE BAŞKANI 
2 ENGİN ZABOĞLU  DP BAŞKAN YARDIMCISI
3 GÖKHAN GENCEL CHP FATİH İLÇE BAŞKANI 
4 KEMAL YÜCEL BBP BAŞKAN YARDIMCISI
5 MUSTAFA TAŞPOLAT  DSP İLÇE BAŞKANLIĞI
6 SELİM SERTER  MHP İLÇE BAŞKANLIĞI
7 MAHMUT ÖZKARATAŞOĞLU SP İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI
REKTÖRLÜK TEMSİLCİLERİ
1 ALİM TÜRKYILMAZ FATİH SULTAN ÜNİVERSİTESİ
GENEL KURUL ÜYELERİ
1 MUSTAFA TÜRK  FATİH KIZILAY ŞUBE BAŞKANI
2 HASAN DURHAT FATİH BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI
3 ABDULLAH GÖZAYDIN  FATİH HABER 
4 ABDULLAH ÖZTÜRK  OF HAYRAT DERNEĞİ
5 ADİL SARUMSAK SAHAFLAR ÇARŞI DERNEK
6 ADNAN ŞENOCAK AVUKAT İSTANBUL BAROSU
7 AHMET GÖKSU GENÇ KIZILAY
8 AHMET YAŞAR İSTANBUL OTELCİLER ODASI BAŞKANI 
9 ALİ ÇAKIR TRAFİK VAKFI
10 ALİ OSMAN AK AMASYA ORMAN ÖZÜDERNEĞİ
11 ANTRANİK YONTAN DERİK KÜLTÜR DAYANIŞMA DERNEK BAŞKANI
12 AŞKIN ÖZCAN ARAŞTIRMA VE KÜLTÜR VAKFI MÜDÜRÜ
13 AYDIN KÖSE BAŞKENT DERNEĞİ
14 AYSEL YILDIRIM  HEKVA
15 AYŞE VIZVIZ YARDIM KÜLTÜRLÜ GENÇLİK
16 AZİZ CİGA TURSAB
17 BEKİR GÜNDOĞDU TÜRK ARAP MEDYA DERNEĞİ
18 BİLAL AY TEMİZ TOPLUM DERNEĞİ
19 BİRSEN EMİRALİOĞLU KADIN MECLİS BAŞKANI 
20 CAHİDE AHMETOĞLU HAYAT DERNEĞİ
21 CEMİLE ÇİFTÇİ MASTÖB - EVKAD DERNEĞİ
22 CEVDET BİLDİK  
23 DR. NECATİ TAŞKIN  ZEYTİNBURNU SEMT POLİKLİNİĞİ BAŞKANI
24 DR. SEDAT BORNOVALI TÜREB
25 ERDOĞAN ASLIYÜCE HOCA AHMET YESEVİ VAKFI BAŞKANI
26 FURKANCAN SEVGA GENÇLİK MECLİS BAŞKANI
27 GÖKHAN CEYHAN FATİH KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI
28 GÜLÇİN ARDA ENGELLİLER MECLİS BAŞKANI 
29 GÜLÇİN KARABACAK İSTANBUL-NOTER 29
30  GÜNNUR İLHAN  DERVİŞOĞLU VAKFI
31 HAYRETTİN GEÇ BATMANLILAR DERNEĞİ BAŞKAN YARDIMCISI
32 HEDİYE ARAY İSTANBUL ENGELLİLER DERNEĞİ
33 HÜSEYİN DEMİR İSMET EFENDİ CAMİİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
34 HÜSEYİN GÖZCÜ BİRLİK VAKFI GENEL MÜDÜRÜ
35 HÜSEYİN SEVİM YEŞİLAY BAŞKANI
36 İLYAS YILDIZ  TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ BAŞKANI 
37 İSMAİL KESKİN BAKALLAR ODASI BAŞKANI
38 İSMAİL KURT  (YARD.) ALİ ÖZEK (BAŞKAN) İSLAMİ İLİMLER ARAŞTIRMA VAKFI
39 İSMAİL ÖZTÜRK BİLİŞİM UZMANI 
40 KADRİ GÖZAYDIN  FATİH AMATÖR SPOR KULÜP DERNEK 2. BAŞKAN 
41 KEMAL GÜREL MOBİLYA SANATKARLAR ODASI
42 KENAN TUNÇ VATAN ŞEHİT VE GAZİ AİLE SOSYAL YARDIM DERNEK BAŞKAN 
43 KUBİLAY AVCI BİTLİS EĞİTİM DERNEK BAŞKAN YARDIMCISI
44 MAHİR KATIRCI  FATİH KIZILAY ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI
45 MEHMET FATİH VARLIK  FESİAD BAŞKAN 
46 MİHRİCAN PÜRATEŞ TÜR.YARD.SEV.DER.FAT.ŞUBE BAŞKANI
47 NECATİ EROL VİRANŞEHİR DERNEK BAŞKANI
48 NECMETTİN ÜÇYILDIZ  ÜÇYILDIZ MAVİ HALİÇ
49 NEZAHAT NAZLI  TÜR.ORT.ENG.FEDR.
50 OSMAN NURİ YILDIZ  MALİ MÜŞAVİR DERNEĞİ
51 ÖMER AYDIN  FİAD KURUCU ÜYE (ESKİ BAŞKAN)
52 POLAT ÇAKMAK  FAT.TORUNLARI
53 SALİH DEMİRCİ MHP İLÇE BAŞKANLIĞI
54 RECAİ SEL RUMELİ TÜRKLERİ VAKFI
55 RECEP KARAOĞLU ERAM DERNEĞİ
56 REMZİ ALBAYRAK HALİÇ SU SPR. DERNEĞİ
57 SAİM GÜNGÖR  
58 SEBAHAT UKAL YEŞİLAY DERNEĞİ
59 SEMİH ÇALKAYA  İSRA ULUSLARARASI YARDIM DERNEĞİ
60 SİBEL MUSAOĞLU FATİH KAY.İNSAN HAKLARI KOM.
61 SÜMEYRA GÜLDAL HIRKAA-İ ŞERİF VAKFI
62 TEMEL SİRKECİ RİZE EĞT. KÜLTÜR DAY. DERNEĞİ
63 VEDAT SAĞLAM  SİİRT İLİVE İLÇE KÜL.EĞT. YARD.DER.BAŞK.
64 VEHAP KAPICIOĞLU  FATİH MÜFTÜ SANCAK ŞUBE BAŞKANI
65 VEYSEL KARANİ YÜKSEL  
66 VEYSİ KURŞUN  SİİRT VAKFI BAŞKAN YARDIMCISI
67 YASİN AYDIN  BİLİM VE İNSAN VAKFI MÜDÜRÜ
68 YASİN AYYILDIZ HURSAD HAC UMRE DER.
69 DOÇ.DR.VEHBİ ALTUNÇUL YEŞİLAY CEM-İST.ÜNV.CERRAH.TIP
70 ZEKİ AKYÜZLÜ SİİRT EĞT.VE KÜL.YAR.VAKFI

Paylaş: